1. «Քոնթուր Գլոբալ Հիդրո Կասկադ» փակ բաժնետիրական ընկերությանը նախազգուշացնելու մասին Զեկուցող՝ Հ. Կարապետյան
2. «Հաշվարկային կենտրոն» փակ բաժնետիրական ընկերության նկատմամբ տուգանք կիրառելու մասին Զեկուցող՝ Ա. Ուլիխանյան
3. Հայաստանի Հանրապետության հանրային ծառայությունները կարգավորող հանձնաժողովի 2025 թվականի դեկտեմբերի 24-ի №445-Ա որոշման մեջ փոփոխություն կատարելու մասին Զեկուցող՝ Ա. Ուլիխանյան
4. «ԱՏԼԵՏԻՔՍ» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության կողմից առանց թույլտվության ռադիոհաճախականությունների տիրույթի օգտագործումը դադարեցնելու մասին Զեկուցող՝ Ա. Հունանյան
5. «ՊԵՄԶԱ ՕԲՍ.» սահմանափակ պատասխանատվությամբ ընկերության կողմից առանց թույլտվության ռադիոհաճախականությունների տիրույթի օգտագործումը դադարեցնելու մասին Զեկուցող՝ Ա. Հունանյան
6. Արթուր Սահակյանի կողմից առանց թույլտվության ռադիոհաճախականությունների տիրույթի օգտագործումը դադարեցնելու մասին Զեկուցող՝ Ա. Հունանյան
7. Անհատ ձեռնարկատեր Հասմիկ Սերյոժայի Գեղամյանի կողմից առանց թույլտվության ռադիոհաճախականությունների տիրույթի օգտագործումը դադարեցնելու մասին Զեկուցող՝ Ա. Հունանյան
8. Լևոն Հովհաննիսյանի կողմից առանց թույլտվության ռադիոհաճախականությունների տիրույթների օգտագործումը դադարեցնելու մասին Զեկուցող՝ Ա. Հունանյան